SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes honda 2.0 automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '18
Lloji :
Honda CR-V
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,600
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags
ID e produktit :
191348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes honda benzin 2.0 automatik shum i ruajtur kilometrazh të garantuar ne gjendje prefekte vetura ska asnjë defekt i ardhur nga gjermania i-Vtec
Vetura posedon:2 palë fellne goma dimri dhe vere, karriga likur e zez dhe me nxemje,klimatoronik,navigacion,4x4,abs,si dhe tuba te alominit siq shihet ne foto
Vetura shum pak e vozitur ne ks
tel,viber,whatsapp----->+38649806546
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »