SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 2.0 DSG Highline 2010 Ne gjendje perfekte!
Çmimi :
€10,700.00
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '18
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
191364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 6 2.0 DSG Highline 2010 Ne gjendje perfekte teknile.Vetura ka te kryer doganen homologimin kontrollimin teknik.Si dhe i ka te gjitha serviset e kryera deri ne Muajin e 11 te 2017!

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »