SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes golf plus rks 10 muaj 1.9
Çmimi :
€5,750.00
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '18
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,400
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
191451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf plus 1.9 tdi ne gjendje shum te mir tek dhe optike me servisa te kryerPosedonKlim funksionaleAbsCentralAlarmMbyllje qendroreGoma te rejaKilometra te garantuara22400Tel 045891495 viberViti pa ni muaj 2006

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »