SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi VW T4
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '13
ID e produktit :
19146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kombi eshte ne gjendje te mir teknike ka motorr 2.4 dizell
Informata rreth publikuesit
zymer
Therandë
+38649148348
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »