SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Polo 1.9 TDi
Çmimi :
€4,290.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
191484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Polo N9 1.9 tdi ( disel) vitit 2005 .Ne gjendje te mir teknike dhe vizuele , Hargjime te vogla (5 l -100km)Info: vib -+38344959223

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »