SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
191488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura në gjendje të rregullt me cmim tejet te arsyeshem për arsye te shitjes urgjente.
Vetura posedon klimë.
Posedon setin e gomave te dimrit dhe atyre te veres.
Gomat e dimrit te reja me garancion.
Për më shumë informata kontakto në: 049420629 ose 044266188.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »