SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 607 2.2 Hdi 2003 Me Rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Lloji :
Peugeot 607
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
191580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 607 2.2 Hdi 2003 Me full opsionNe Rks deri me 31-12-18Ne gjendje shum te mirr Vetura posedon: Airbag,Abs,Esp,Klima tronic 2 zonale,Timon multifunksional,Tempomat,xhamat elektronic,Automatik-TiptronicUlse me nxemje para dhe mbrapa etjjNdrrim i mundshem nese me konvenon 049-191-526 Vib. +386-49-191-526

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »