SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7 ULSE COSMO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
191589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES VETUREN OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI MODEL COSMO 7 ULSE RKS 10 MUJ FULL EKSTRA PER ME SHUM NA KONTAKTONI 044381610 si dhe viber +38344381610

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »