SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CITROEN C4
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Lloji :
Citroen C4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
ID e produktit :
191591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CITROEN C4 BENZIN ME KLIM RKS 1 VIT GJENDJE TMIR FULL EKTSTRA PER ME SHUM NA KONTAKTONI 044381610 si dhe viber +38344381610

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »