SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touareg 3.0 V6 12/05
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen Touareg
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
191648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Touareg 3.0 v6
.
Viti i prodhimit: 12/2005
Marshi: Automatik.
KM: 220.000-230.000
Filterat dhe vaji i sapo ndrruar.
Vaji i menjaqit i ndrruar.
Hipotek nuk eshte perkthimi behet menjehere.
2 çelsa.
Karrigat me nxemje.
7200 Eur

Numer Kontakti: 049479499
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »