SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shite dhe ndrrohet
Çmimi :
€2,245.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Lloji :
BMW 525
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
287,654
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1990
ID e produktit :
191660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 525 E34 benzin 2.5 motorri 24 V. Është në gjendje shum të mir me të gjitha servise e krym me kohe ashtu edhe ne trap, amortizim nuk nihet kerkund ; , .Posedon Klim funksional , abs, central, xham me elektro motorr ngjyr te zeze nga fabrika, karrika i ka lëkur. Ka goma te dimri te reja në bandash edhe të veres me fellne të reja dhe bateri te re. Bej ndrrim me ndoj bmw tjetr shtoj edhe par që me pëlqen ose ndoj vetur më të vogel. Bmw ështé vetur për marakli nuk ka vrejtje. 049888009

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »