SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault UrbanBus VP2000 Automatik
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '18
Lloji :
Renault
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
890,000
Motori (kubik) :
12000.00
Viti :
2000
ID e produktit :
191714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault urban bus i prodhimit 2000 , gjendje te mire teknike , nderrusi i shpejtesive automatik , brenda ka ulset te tuajtuara ka edhe doganen e paguar dhe eshte gati me te gjitha dokumentat per regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »