SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen Golf 7 Full
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '18
Lloji :
GOLF VII
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
171
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
191731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Golf 7 Dizell 1.6 vetura posedon te xhitha serviset e kryera Liber servisi dy qelsaVetura eshte ne emrin tim personal dhe mundet perkthehet menjher vetura posedon Navigacion senzora parkingu para mrapa karrika me nxemje Ndrrim mundshem per me shumm info --+37744611827049611827

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »