SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
W PASSAT
Çmimi :
€5,999.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,865
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
191748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet W PASSAT tipi 3C fuqia 77 KW i sapoardhur viti 2008 nafte 1.9 TDI,goma te reja amortizator te rinj vaj filtra gomina tamburo ferrota te gjitha te reja sherbimet i jane bere ne belgjike makina eshte ne gjendje shume te mire dhe nga ana vizuale dhe xhenerike eshte gateshme per cfare do lloj prove nga ana juaj makina eshte me dogane te paguar,ÇMIMI 5999 € i diskutushem:Per me info ne inbox ose cel +355692771114

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »