SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E320 Avantgarde
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '18
Lloji :
Mercedes E 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,600
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2007
Ekstra :
Pasqyra Elektrike
ID e produktit :
191766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Është në gjendje perfekte pa asnjë defekt, ngjyre te zezë metalike dhe te kaftë metalike ( 2 gjyra mix.) Xhama elektronik , Korrika Elektronike , të gjitha korrikat me Ngrohje, Pasqyra elektronike + nxemje ( nuk ngrihen ), bluetooth telefon (fabrikisht) , CD player , ABS, Airbags, Navigacion, senzorë parkingu përpara dhe mbrapa, Marshi Automatikë-Tiptronik, Sport button, sport 2 , sport 3. Hidraulik të instaluar fabrikisht, Telekomadues te ngrohjes ( mund ta aktivizoni klimen nga banesa (( ftoht ose ngroht)) ). 2 Qelsa etj. NR. Kontaktues 049-165-726 dhe 044-165-726 ( viber +38344165726)
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »