SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet citroen xsara piccaso
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Lloji :
Citroen Xsara Picasso
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
191861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet citroen ne gjendje perfektePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto-ngjyrosje
Pejë
049222744
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »