SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF VI 2.0 TDI HIGHLINE VITI 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:53
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
191872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF VI 2.0 TDI HIGHLINE VITI 2009 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIJA NE GJENDJE SHUM TE MIRE 044384202 049598061
Informata rreth publikuesit
DIONI sh.p.k
Prishtinë
+37744384202
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »