SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Golf VI TDI 2012 RKS STYLE BLUEMOTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:49
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,234
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
191879
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Golf VI 2012 RKS FULL EKSTRA
GOLF VI 1.6 TDI BLUEMOTION TECHNOLOGY
RKS 1 VIT REGJISTRIM
I ARDHUR NGA GJE7RMANIA
MODEL STYLE
KLIMATRONIC
SENZORA PARKIMI
AUTOHOLD
VETPARKIM
BORD KOMPJUTER
KARRIGA ME NXEMJE
ABS
LIBER SERVISI ME KM TE GARANTUARA DHE ME MUNDESI KONTROLLI
AIRBAGS
RADIO ME TOUCHSCREEN,NAVIGACION,(AUX,MEMORY CARD,CD)
DRITARE ELEKTRIKE
PASQYRE ELEKTRIKE
ESP
PASQYRET ME NXEMJE
PASQYRET PALOHEN
DRITARE COLOR FABRIKISHT
KOMANDA NE TIMON
DRITA XENON BI XENON ME LLEDA
DRITA TE MJEGLLES
FELLNE TE MIRA
NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE DHE TEKNIKE
đź“ž 045 913 073
Informata rreth publikuesit
vetura
Prishtinë
111111111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »