SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat CC 2.0 TDI
Çmimi :
€13,900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:26
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
256,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
191880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat cc 2.0 tdi
2009
256000Km me liber te servisit
Ne gjendje perfekte
Karrigat me nxemje te parat dhe te mramat
Vebasto
Autopark
Distanc kontorl
Comfort/sport
Navi te madh
Panoram
Automatik DSG
170ps + Remap 208hp
Per me shum info 049 855001
Viber +38349855001
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genti-an
049 855001
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »