SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
MERCEDES E320 CDI AUTOMATIK 2004 AVANTGARDE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:49
Lloji :
Mercedes E 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
256,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2004
ID e produktit :
191886
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
MERCEDES E CLASS 320 CDI AUTOMATIK AVANTGARDE VITI PRODHIMIT 2004 KLIMATRONIK AIRBAGS TEMPOMAT KARRIGA ME NXEMJE KARRIGA TE LEKURES NAVIGACION SENZORA PARKIMI KOMANDA NE TIMON PASQYRE ELEKTRONIKE DRITARE ELEKTRONIKE MBYLLJE QENDRORE DRITA XENON FELLNE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE DHE TEKNIKE SHUM I PASTER DHE I RUAJTUR BRENDA DHE JASHTE 📞 044 316 677Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
vetura
Prishtinë
111111111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »