SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X5 3.5d xDrive
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
254,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2008
ID e produktit :
191918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw X5 3.5d Bi-Turbo Sportpacket 2008.Vlen te ceket se pronari i pare jam ne kosov.Eshte ne gjendje te rregullt me servisat dhe Km te garantuara.Per me shume +38349519129. +38345150350

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »