SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C3
Çmimi :
Falas
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Lloji :
Citroen C3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
ID e produktit :
191931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C3 1.4 Benzin 2004

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Ferizaj
38349583884
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »