SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320D
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '18
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
Karrige me Ngrohje, Sensor Parkingu
ID e produktit :
191953
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Karrikat me nxemje , klimatronik , sensora mrrapa , fellga te aluminit , vetura eshte ne gjendje te rregullt, ka regjistrim deri ne fund te vitit
Informata rreth publikuesit
Elidon
045 397 826
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »