SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 SD 2008 Xdrive Diesel Sport packet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Maj
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
191954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çmimi perfundimtar sipas marveshjes.

* BMW X5 SD / Xdrive sport diesel
- E importuar nga Zvicra
- E doganuar - regjistrimi i pare ne Kosove
- Viti prodhimit - 2008
- Motori Twin Turbo 210kw / 286 ps
- Menjaqi sport
- Panorama full
- Tempomat
- Interieri ngjyre e kaft e veqant / tavani i zi
- Me 7 ulse
- Ulset me Ngrohje - ulset e para me Masazh
- Ulset lekur/ elektronike full memory sport
- Klima dy zonale
- Timoni me ngrohje !
- Timoni elektronik/ full memory option
- Hollogengat dhezen me levizje te rrotave
- Dritat bi-xenon/ robot me gjurmues
- Pasqyret me shkrirje dhe palohen automatik
- Shofershajma me shkrirje
- Pasqyret me senzora anti reflektues/ kunder dritave te gjata
- Senzora shiu
- Me 2 qelsa me memory automatic (pershtatja e ulses timonit dhe pasqyreve) per dy persona !
- Kamera dhe Senzora para mbrapa
- Led-a ne dyer dhe ne brava te jashtme
- Led-a ne interier
- Gepekun soft automatik (hapje-mbyllje me pull dhe qels)
- Kuken montuese me dy qelsa
- Dhezja me pull (star-stop pa qels)
- Perde mbrapa
- Bordcomputer, DVD, Navigon, AUX, Bluetooth, etj
////
BMW X5 eshte veturë privat- familjar.
# Beje nderrim me veture automatik: audi a3, a4, ; golf5 ; golf6 ; golf 7 :
Informata rreth publikuesit
BMW
Viti
044397347
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »