SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Range Rover 3.0 HSE Autobiography
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:37
Lloji :
Land Rover Range Rover Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
138,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
191966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Range Rover 3.0d HSE Autobiography me dogan me tabela vetura esht full opsion me 138.000km ne gjendje perfekte pa as nje investim per me shum na kontaktoni 044998994

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
//AutoXhevda🚘//
Prishtinë
044-998994
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »