SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 x-drive
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '18
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
191971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 320 X-Drive 2009, Automatik 2.0L diesel 185 ps, karrikat me ngrohje, xenon bixenom, shiber, tempomat, sensora parkingu para dhe mbrapa. navigation te madh, display te madh, esp, abs, airbag gjitha anet, AUX, CD, DVD, ulset i ka sport, ulset jan lekur e zez me nxemje, dritaret elektronike, 2 Qelsa, Liber Servisit. Full extra.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »