SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
BMW X6 3.5XDrive
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Maj
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,685
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2008
ID e produktit :
191975
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
BMW X6 3.5 XDriveViti I prodhimit :2009Për më shumë info : +383 45 466 466 📍Vendodhja: Magjistrale Ferizaj-Prishtin(te ura madhe)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni
Ferizaj
045500196
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »