SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 6 1.6TDI MODELI STYLE 2012 RKS
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:29
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
191977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6, 1.6 TDI, modeli STYLE, Xenon-LED, fabrikisht, viti 2011 model I vitit 2012, kilometra te kaluara 191.000 posedon librin e servisit, senzora parkimi, sensor I dritave te gjata (aktivizimi dhe deaktivizimi I dritave te gjata ne menyre automatike) sensor shiu dhe pasqyra e brendshme me erresim automatik, uleset me ngrohje, halogenka, gomat e dimrit me bandasha metalik, gomat e veres me fellne te aluminit, etj..
Per ma shum info ne

+38649 4444 20

045 568 998Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sllesh
Pejë
049444420
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »