SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw GT 320d 2015 TWIN POWER TURBO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 01:06
Lloji :
BMW GT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2015
ID e produktit :
191994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 320d GT twin power turbo 190 ps ,automatik fund 2015, full opcion,navigacion, usb, xhama te erresuar nga prodhusi, panoram, lleda para mrapa, senzora para mrapa, sport paket, fellne 18, kilometra te garantuara online,Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044330200
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »