SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 116D F20
Çmimi :
€13,900.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj
Lloji :
BMW 116
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
192013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 1 2013
Modeli; 116d
Motori; 2.0
Automatik
229,000KM
Liber Servisi
2x fellne

viber/whatsapp +38344115269
Informata rreth publikuesit
U
Prishtinë
+37744115269
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »