SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes fiat punto
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '18
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2002
ID e produktit :
192041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes fiat punto 1.2 benzin me 180000km ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per investim
Me klim funksionale City funksional ABS
I rigjistruar RKS
ME 2Qelsa
Viti i prodhimir 2002
perkthimi i vetures behet menjeher
vetura gjendet ne prishtin

Kontakt 045-515-388Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vedat
Podujevë
044-715-041
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »