SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E KLASS 220 CDI BLYFICENT VITI 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:16
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,235
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
192050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES E KLASS 220 CDI 180 ps 150 kw
AUTOMATIK TIP TRONIK
BLYFFYCENT
VITI 2010
KLIM TRONIK
ABS
ESP
TEMPOMAT
B.KOMJUTER
KOMANDA TIMON
SENZORA PARKINGUT PARA PRAPA
NAVI TMADH
ULSET ME NXEMJE
PASQYRET I PALOHEN
GOMA TREJA
I SERVISUM ME LIBRA SERVISIT
I DOGANUAR NE RKS
PER MA SHUM NA TEL☎
044 714471☎044 877 535☎044 106 941
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »