SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi q5 3.0 tdi quattro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj
Lloji :
Audi Q5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
192053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi q5 3.0 tdi quattro ne gjendje shume te mire mekanike dhe teknike vetura posedon automatik multironik sline mrenda lekure klimtronik tempomat fellne r20 me goma te reja .044636737049643444

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
e
Vushtrri
044636737
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »