SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 tdi quattro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:38
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
192055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3
2.0 tdi
103 kw 140 ps
quattro
klima tronik
esp
bord kompioter
air bag
mbyllje qendrore
dritare me rrymë
pasqyre me rrymë
drita te mjegulles ( halogenka)
fellne 17 coll
goma te dimrit
per me shum na kontaktoni
044 798 868
049 422 650
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
044 250 584
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »