SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Auris
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '18
Lloji :
Toyota Auris
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
192057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
toyota auris 2009 2.0 disell 6 shpejtsi regjistrim 9 mujPostuar nëpërmjet celularit.
049449773
viber+38649449773
Informata rreth publikuesit
Erdo A.
Pejë
045304696 ose 049468569
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »