SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SKODA OCTAVIA 2.0 TDI RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj
Lloji :
Skoda Octavia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
192060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SKODA OCTAVIA 2.0 TDI 130PS 81KW 130PS TDI 30.12.2011MODEL 2012 I PO SA ARDHUR ME TE GJITHA SERVISAT E KRYR NUK OSHT HIPOTEK PERKTHIMI MENIHER . POSEDON : KLIMA AC BORD COMPJUTER TEMPOMAT SENZOR SHIU ESP GJAMA NPULL HALLOGENGA FELLNE ME GOMA TREJA VERES PER ME SHUM +38344331351 049473848

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
yisniqi
Prishtinë
049473848
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »