SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6 2.0 TDI FULL OPSION 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:22
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
192061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 2.0 TDI 81kw ne gjendje shum te mir ,Vetura posedon : Klimaautomatik Dy Zonale , Bordkompjuter Multifunksional , Komanda ne Timon , Senzor Parkingu Para dhe Mbrapa , Tempomat , Radio Changer 6CD me Touch , AUX & Bluetooth, Senzor Pasqyre , ESP , ABS , Airbag ,Dritaret Elektorike , Pasqyret Elektronike dhe me Nxemje , Alufellne me Goma te Reja , Alarm ,Kilometrat e Garantuara me Liber Servisi . Vetura eshte ne gjendje shum te mir Perfekte nuk ka nevoj asnje investim FULL OPSION . Gollf
TEL 044-460-365
Informata rreth publikuesit
Agnesi
Podujevë
045214470
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »