SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VI 2.0 TDI Highline Automatik DSG Viti 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:20
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Sensor Parkingu
ID e produktit :
192065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VI 2.0 TDI Highline Automatik DSG viti 2009 sapo ardhur nga gjermanija 044384202 049598061
Informata rreth publikuesit
DIONI sh.p.k
Prishtinë
+37744384202
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »