SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CADDY 1.9 TDI LIFE 5 ULSE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:06
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2008
ID e produktit :
192068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CADDY 1.9 TDI LIFE
MODEL 2009
210.000.KM
ME KLIM
SERVO ABS ESP
XHAMAT ELEKTRONIC
5 ULSE
FELLNE
REGJ.1 VIT
INFO 37745613666
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Munich, Germany
Munich, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »