SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CADDY 1.6 TDI BLUEMOTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:19
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2011
ID e produktit :
192070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CADDY 1.6 TDI BLUEMOTION
MODEL 2012 LIFE
210.000.KM
KLIMA
ABS ESP
ULSET ME NXEMJE
5 ULSE
5 DYER
FELLNE ME GOMA TREJA
RADIO CD
ETJ...
INFO..37745613666
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Munich, Germany
Munich, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »