SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ESPASO 1.9 DCI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:19
Lloji :
Renault Espace
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
ID e produktit :
192072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ESPASO 1.9 DCI
225.000 KM
MODEL 2004
KLIMATRONIC
SENZOR PARKIMI
XHAMA ELEKTRONIC
FELLNE
KOPYUTERBORD
TEMPOMAT..
FULL OPCION...
E DOGANUME...RKS
INFO..37745613666
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Munich, Germany
Munich, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »