SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E 270 CDI 6 SHPEJSI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:46
Lloji :
Mercedes 270
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
27000.00
Viti :
2002
ID e produktit :
192075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E 270 CDI 6 SHPEJSI
MODEL 2003
KLIMATRONIC
NAVIGACION
ABS ESP QMIMI 6900€
RADIO CD
PULLA TIMON TEMPOMAT
ULSET CREM LEKUR
FELLNE AVANGARD
I REGJISTRUM 1 VIT RKS..
INFO..37745613666
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Munich, Germany
Munich, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »