SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VII CUP 1.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Prill
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
ID e produktit :
192076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


VW Golf 7 CUP 1.6 81 KW 110 PS TDI BMT, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

VW GOLF 7 CUP 1.6 TDI BLUE MOTION TECHNOLOGY


* Viti i prodhimit 2014
* Senzora Parkingu Para dhe Mrapa
* Parking Assistant
* Nxemje ne Karrika
* KLIMATRONIC
* Auto Hold System
* StarStop System
* Navigacion
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Pasqyret me nxemje
* Pasqyret palohen ne menyr automatike
* Senzora Shiu
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat elektrik
* Bordkompjuter
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* Xhamat e gjelbër termoizolues
* 2 çelësa


Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 859 839
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »