SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EOS 2.0 TDI CABRIO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:16
Lloji :
Volkswagen/VW Eos
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
192077
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
EOS 2.0 TDI CABRIO
MODEL 2009
KLIMATRONIC
PANORAM
CABRIO
NAVIGACION
XENON DRITAT
PULLA TIMON
FELLNE
INFO..37745613666
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Munich, Germany
Munich, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »