SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT 1.9 TDI 77 KW MODEL 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:06
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2008
ID e produktit :
192080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASSAT 1.9 TDI
77 KW MODEL 2009
KLIMATRONIC
234000.KLM
ULSET ME NXEMJE
PULLA TIMON
TEMPOMAT COPYUTER BORD
FELLN VW
XHAMAT COLLOR
I SERVISUM
INFO.37745613666
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Munich, Germany
Munich, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »