SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOURAN 2.0 TDI 6 SHPEJSI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
ID e produktit :
192081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOURAN 2.0 TDI 6 SHPEJSI
MODEL 2005
210.000 KLM
KLIMA
5 ULSE
TEMPOMAT
KOMPYUTER BORD
XHAMA ELEKTRONIC
ABS ESP
I DOGANUM
INF..37745613666
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Munich, Germany
Munich, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »