SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ML 320 CDI 4 MATIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Maj
Lloji :
Mercedes ML 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
192082
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ML 320 CDI 4 MATIC
SPORT PACET
MODEL 2009
AUTOMATIC F1
KLIMATRONIC
ULSET ME NXEMJE QMIMI 13900
ULSET ME FTOFJE
AIRMATIC
FULL FULL OPCION
DOGAN HOMOLOGIM SIGURIM
37745613666...
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Munich, Germany
Munich, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »