SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 3.5 X DRIVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:06
Lloji :
BMW X6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,900
Motori (kubik) :
3500.00
Viti :
2009
ID e produktit :
192083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X6 3.5 X DRIVE
MODEL 2010
AUTOMATIC TIPTRONIC
KLIMATRONIC NAVIGACION 26.666 €
BIG XENON LEDA.....
FULL OPCIONE
ME DOGAN
INFO..AUTO BENI +37745613666
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Munich, Germany
Munich, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »