SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A2 1.2 TDI AUTOMATIC KLIMATRONIC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:46
Lloji :
Audi A2
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
17,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2002
ID e produktit :
192084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A2 1.2 TDI
MODEL 2003

170.000KM
KLIMATRONIC
XHAMAT ELEKTRONIC
FELLN ME GUMA TREJA
SERVISUME....
INF.37745613666
Informata rreth publikuesit
Jasmin
Munich, Germany
Munich, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »