SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 118
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '18
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,618
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
192093
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 118 2.0ManualDizel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adi
049/333/163
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »